KNP2WSJB-52-120R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP2WSJB-52-120R
JLCPCB Part #
C1395186
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 120Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS