RE0402DRE0731K6L
MFR.Part #
RE0402DRE0731K6L
JLCPCB Part #
C851959
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS