RT1206DRE0782RL
MFR.Part #
RT1206DRE0782RL
JLCPCB Part #
C862057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS