RT1206DRE074K3L
MFR.Part #
RT1206DRE074K3L
JLCPCB Part #
C861971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS