RT1206DRE07499RL
MFR.Part #
RT1206DRE07499RL
JLCPCB Part #
C861965
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS