AT0402DRD072K37L
MFR.Part #
AT0402DRD072K37L
JLCPCB Part #
C851333
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS