RT0805WRE0754R9L
MFR.Part #
RT0805WRE0754R9L
JLCPCB Part #
C1710409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS