RT1206DRE0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRE0730RL
JLCPCB Part #
C861908
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS