RC0402BR-0733R2L
MFR.Part #
RC0402BR-0733R2L
JLCPCB Part #
C5716688
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS