RT1206DRE0730K9L
MFR.Part #
RT1206DRE0730K9L
JLCPCB Part #
C861906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS