RT1206DRE0714RL
MFR.Part #
RT1206DRE0714RL
JLCPCB Part #
C872034
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS