AF0805JR-0720ML
MFR.Part #
AF0805JR-0720ML
JLCPCB Part #
C2112140
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS