MFR-25DRE52-20K
MFR.Part #
MFR-25DRE52-20K
JLCPCB Part #
C3390777
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS