RT1206DRD0786R6L
MFR.Part #
RT1206DRD0786R6L
JLCPCB Part #
C871977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS