RSF-50GR-52-11K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-50GR-52-11K
JLCPCB Part #
C1760124
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS