MFR-12FTE52-12K
MFR.Part #
MFR-12FTE52-12K
JLCPCB Part #
C172892
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS