RT1206DRD072K43L
MFR.Part #
RT1206DRD072K43L
JLCPCB Part #
C871841
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS