AT1206BRD073K83L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206BRD073K83L
JLCPCB Part #
C857410
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS