RT1206DRD0722KL
MFR.Part #
RT1206DRD0722KL
JLCPCB Part #
C871813
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS