RC0402JR-13680KL
MFR.Part #
RC0402JR-13680KL
JLCPCB Part #
C5716952
Description
-55℃~+155℃ 63mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS