RE0402BRE0782K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402BRE0782K5L
JLCPCB Part #
C5722093
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS