RT1206DRD0721KL
MFR.Part #
RT1206DRD0721KL
JLCPCB Part #
C871806
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS