RT0805DRD0775KL
MFR.Part #
RT0805DRD0775KL
JLCPCB Part #
C4098827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS