RT1206DRD07182RL
MFR.Part #
RT1206DRD07182RL
JLCPCB Part #
C2120839
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS