AC2010FK-0766R5L
MFR.Part #
AC2010FK-0766R5L
JLCPCB Part #
C3981128
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS