RT1206FRD07182RL
MFR.Part #
RT1206FRD07182RL
JLCPCB Part #
C3968662
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS