RT1206CRE079K76L
MFR.Part #
RT1206CRE079K76L
JLCPCB Part #
C2139489
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS