AT0603BRD0740KL
MFR.Part #
AT0603BRD0740KL
JLCPCB Part #
C5455515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS