RT0805CRD0780K6L
MFR.Part #
RT0805CRD0780K6L
JLCPCB Part #
C868413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS