RT1206CRE07499RL
MFR.Part #
RT1206CRE07499RL
JLCPCB Part #
C871704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS