AA1206FR-077M5L
MFR.Part #
AA1206FR-077M5L
JLCPCB Part #
C4076551
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS