AA0805FR-1333KL
MFR.Part #
AA0805FR-1333KL
JLCPCB Part #
C6486708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS