RT1206CRE07107KL
MFR.Part #
RT1206CRE07107KL
JLCPCB Part #
C4009241
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS