RC0805FR-07430RL
MFR.Part #
RC0805FR-07430RL
JLCPCB Part #
C137527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS