RT1206CRD07680RL
MFR.Part #
RT1206CRD07680RL
JLCPCB Part #
C4128995
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS