RC0805FR-7W17K4L
MFR.Part #
RC0805FR-7W17K4L
JLCPCB Part #
C5842662
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS