RT1206CRD07681RL
MFR.Part #
RT1206CRD07681RL
JLCPCB Part #
C871637
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS