RT1206CRD07619RL
MFR.Part #
RT1206CRD07619RL
JLCPCB Part #
C871635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS