RT1206FRD07619RL
MFR.Part #
RT1206FRD07619RL
JLCPCB Part #
C2104329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS