RT1206CRD074R53L
MFR.Part #
RT1206CRD074R53L
JLCPCB Part #
C1700140
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.53Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS