RC0603FR-133K32L
MFR.Part #
RC0603FR-133K32L
JLCPCB Part #
C3966234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS