MFR25SFTE52-64R9
MFR.Part #
MFR25SFTE52-64R9
JLCPCB Part #
C1387459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS