RT1206CRD0728RL
MFR.Part #
RT1206CRD0728RL
JLCPCB Part #
C871595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS