YC124-FR-07475KL
MFR.Part #
YC124-FR-07475KL
JLCPCB Part #
C854823
Description
4 475kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS