ERJ-P08F3483V
MFR.Part #
ERJ-P08F3483V
JLCPCB Part #
C4198401
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS