RT1206CRD071M13L
MFR.Part #
RT1206CRD071M13L
JLCPCB Part #
C4271098
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS