AT0402BRE075K11L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRE075K11L
JLCPCB Part #
C2141168
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS