RT1206CRD0713RL
MFR.Part #
RT1206CRD0713RL
JLCPCB Part #
C2148917
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS