RT1206CRC0736KL
MFR.Part #
RT1206CRC0736KL
JLCPCB Part #
C4005021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS