KNP100FT-52-5R6
MFR.Part #
KNP100FT-52-5R6
JLCPCB Part #
C1400372
Description
-40℃~+200℃ 1W 5.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS